THE WAY YOU WANT

LAEVADE TULEUKSED

Reisijate ja meeskonnaliikmete turvalisust tagades läbivad meie kõrge kvaliteedi ja esteetilise väärtusega  tooted igapäevaselt tuhandeid meremiile luksuslikel kruiisilaevadel, reisiparvlaevadel ja kaubalaevadel.

EHITUSE TULEUKSED

Me kuulume juhtivate ehitus-valdkonna tuletõkke- ja turvauste tootjate hulka  Läänemere regioonis. Tüüpilised objektid on hotellid, kaubanduskeskused, haiglad, tööstusettevõtted ja üldkasutatavad hooned.

TÖÖSTUSLAHENDISED

Meie toodete modulaarne ja standardiseeritud konstruktsioon tagab selle täieliku konverteeritavuse ja kasutajate rahulolu. Meie kõrge kvaliteediga teenindusüksus tegutseb põhimõttel „nii, nagu soovite“.

Tule- ja turvauksed ka kõige nõudlikemate
ehitus-, laevaehitus- ja tööstuslahenduste jaoks
vastavalt kliendi soovile
The Way You Want.

*inglise ja soome keeles

REFERENTSID

Me suudame tagada kõrgeima võimaliku turvalisuse ja kvaliteedi nii merel kui ka maal. Meie põhieesmärgiks on pakkuda inimestele turvalisust olenemata sellest, kas nad on koolis, tööl, kaubanduskeskuses või luksuslikul kruiisilaeval. Oleme tuhandetele erinevatele objektidele tarninud kõrgema klassi asjatundlikust ja tippkvaliteeti.

TOOTEARENDUS

Me töötame oma tooteid välja aktiivselt klientidega arutledes ning kuulates nende soove ja vajadusi.  See lähedane koostöö võimaldab meil leida parimaid lahendusi iga objekti jaoks nii meie kui ka kliendi edu hüvanguks. Saajose tootearenduse aluseks on lähedane koostöö  klientidega.

KVALITEET

Saajose juhimissüsteem vastab ISO 9001:2015 nõuetele. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem katab kõik meie tegevused kaasa arvatud allhange. Kvaliteedikontroll toetub nii sise- kui ka välisaudititele, mida tehakse regulaarselt vastavalt etteantud auditiplaanile. Kvaliteedi-näitajaid monitooritakse pidevalt ja jälgitakse etteantud eesmärkide täitmist.

Saajos AS
Paldiski mnt 31
EE-76606 Keila
ESTONIA

Saajos Oy
Puistokatu 21
FI-08150 Lohja
FINLAND