TÖÖSTUSLIKUD ERILAHENDUSED

Kõige nõudlikemates tööstuslikes keskkondades võivad toodetele lisaks tulekindlusnõudele kehtida ka teised erinõuded, näiteks surve- või sissemurdmiskindlus. Oleme oma toodete omaduste täiustamiseks teinud mitmesuguseid erinevaid katseid ja uuringuid. Sobiva lahenduse väljatöötamisel saame tugineda meie pikaajalisele kogemusele toodete kohandamisel. Müügijärgse teeninduse tagame ka erilistes asukohtades. Lisaks paigaldusele teostame ka hooldust ja remonti. Küsige hoolduslepingut. Ka meie paigaldusmeeskond on aktiivne juba esimesest kontaktist toote kasutusaja lõpuni, põhimõttel “The Way You Want” („nii, nagu soovite“).

LAEVADE TULEUKSED

Reisijate ja meeskonnaliikmete turvalisust tagades läbivad meie kõrge kvaliteedi ja esteetilise väärtusega  tooted igapäevaselt tuhandeid meremiile luksuslikel kruiisilaevadel, reisiparvlaevadel ja kaubalaevadel.

EHITUSE TULEUKSED

Me kuulume juhtivate ehitus-valdkonna tuletõkke- ja turvauste tootjate hulka  Läänemere regioonis. Tüüpilised objektid on hotellid, kaubanduskeskused, haiglad, tööstusettevõtted ja üldkasutatavad hooned.

Saajos AS
Paldiski mnt 31
EE-76606 Keila
ESTONIA

Saajos Oy
Puistokatu 21
FI-08150 Lohja
FINLAND